7. Закінчити рівняння можливих реакцій: CuO + H 2 O = P 2 O 5   + H 2

O  = Na 2 O +  H 2 O =

Ответы на вопрос

Отвечает Маткурбанов Максад.

1) CuO + H2O = Cu(OH)2

2) P2O5 + 3H2O = 2H3PO4

3)Na2O + H2O = 2NaOH