Магній є життєво важливим для людини хімічним елементом. Добова потреба дорослої людини в магнії

становить 350 мг. У зелених рослинах магній міститься у вигляді хлорофілу C55H72O5N4Mg. Розрахуйте масу листя зеленої петрушки, необхідної для поповнення добової потреби дорослої людини в магнії, якщо масова частка хлорофілу в ній дорівнює 36%.  ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дурова Юлия.

Ответ:36,34г

1г=1000мг =>350мг=0,35г

Mr(C55H72O5N4Mg)=12*55+1*77+16*5+14*4+24*1=897

от этого мы получаем пропорцию: масса хлорофил :

\frac{24}{897}=\frac{0.35}{x}

x=\frac{897*0.35}{24} =13.08

масса хлорофила 13,08г

масса листя петрушки: 13,08/0,36=36,34г