3. Виведіть молекулярну формулу речовини, в якій міститься 80% (C) і 20% (Н). Відносна

молекулярна маса речовини становить 30.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гребенников Артём.

Ответ:

C2H6

Объяснение:

n(C)=Mr*w(C)/Ar(C)=30*0,8/12=2

n(H)=Mr*w(H)/Ar(H)=30*0,2/1=6

C2H6