Обчислити масу піриту Fe2S кількістю речовини 0,1 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Колос Алёна.

Ответ:

Объяснение:

Пирит - FeS2

Дано

n(FeS2) = 0,1 моль

М(FeS2) = 120 г/моль

Найти

m(FeS2)

m(FeS2) = n * M = 0,1 * 120 =12 г