Обчисліть об'єм кисню потрібний для спалювання метану об'ємом 5 л. Яка кількість речовини карбон

(IV) оксид утвориться?

Ответы на вопрос

Отвечает Голик Марьяна.

Ответ:

Объяснение:

   5 л                          Х л                    Х моль

   CH4        +              2O2     =             CO2    +      2H2O

n=1 моль                   n=2 моль             n=1 моль

Vm=22,4 л/моль     Vm=22,4 л/моль

V = 22,4 л                 V = 44,8 л

5 л   СН4    -   Х л   О2

22,4 л  СН4 -  44,8 л  О2

V(O2) = 5 * 44,8 / 22,4 = 10 л

5 л  СН4   -   Х моль  СО2

22,4 л СН4 -  1 моль  СО2

n(CO2) = 5 * 1 / 22,4 = 0,2 моль