Обчисліть кількість молекул у 7 моль кальцій сульфату CaCO​3


Ответы на вопрос

Отвечает Aliyeva Ayka.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(CaCO3)=7 моль

N(CaCO3)-?

N=n×Na , Na=6,02×10²³моль⁻¹

N(CaCO3)=7×6,02×10²³=42,14×10²³=4,214×10²⁴(молекул)

Відповідь: N(CaCO3)=4,214×10²⁴ молекул