2. Знайти масу сполуки AL, O³ що відповідає кількостіречовини 2 моль.​


Ответы на вопрос

Отвечает Хромочкин Кирил.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(Al2O3)=2 моль

m(Al2O3)-?

m=n×M

M(Al2O3)=2×27+3×16=102г/моль

m(Al2O3)=2моль × 102г/моль = 204г

Відповідь: m(Al2O3)=204 г