СРОЧНО!!!!!ПОМОГИТЕ!!Натрій карбонат масою 45 г розчинили у воді масою 255 г. Обчисліть масову

частку солі в утвореному розчині!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Парамонов Роман.

Масса раствора равна:

m(p-p) = m(в-во) + m(Н₂О) = 45 + 255 = 300 г

Массовая доля вещества в растворе:

ω = [m(в-во)/m(p-p)] * 100 = (45/300)*100 = 1 5%