Допишіть хімічні реакції та перетворіть їх на рівняння. A К2О+ Н3РО4 = Б BaO + H2SO4 = В CaO +

H2O = Г CaO + CO2 =​

Ответы на вопрос

Отвечает Чудаков Ваня.

Ответ:

Объяснение:

3K2O + 2H3PO4 = 2K3PO4 + 3H2O

BaO + H2SO4 = BaSO4 + H2O

CaO + H2O = Ca(OH)2

CaO + CO2 = CaCO3