Складіть рівняння реакцій для здійснення таких перетворень Cu-CuO-CuSO4-Cu(OH)2​


Ответы на вопрос

Отвечает Грудинина Полина.

Ответ: Cu-CuO-CuSO4-Cu(OH)2​

1)2Cu+O2=2CuO

2) CuO+H2SO4=CuSO4+H2O

3)CuSO4+2NaOH=Cu(OH)2↓​+Na2SO4

Объяснение: