Визначте масову частку глюкози якщо в 380 г води розчинено 20 г глюкози


Ответы на вопрос

Отвечает Лескова Дарья.

Ответ:

5%

Объяснение:

Дано:

m(р.р.)-20г

m(р-ка)-380г

Знайти W(р.р.)

маса всього розчину = 380+20=400г

W(р.р.)= 20:400*100%= 5%