Срочно!!!!! (дам 30 баллов) 1. Обрати правильну відповідь: А) Вода - найважливіший природний

оксид. Б) До складу води входить 2 атоми оксигену та один атом гідрогену. В) Під час затвердiння зменшується в об'ємi. 2. Встановити вiдповiднiсть мiж твердженням та визначенням. 1. Молекула води a) T0= +40с 2. Рушійною силою руху води е 3. Найбільша густина води при б) полярна B) Сонце г) Світовий океан 16 36 16 3. Продовжити речення: масова частка розчиненоï речовини-це 4. Визначити масову частку глюкози, якщо в 280 г води розчинили 20 г глюкози 26 5. 3 700 г розчину з масовою часткою солі 60% випаровуванням видалили 200 г води. Визначити масову частку солі в новому розчині. 36 6. Визначити масу 60%-го розчину оцтової кислоти, яку треба додати до 120г 6%- го її розчину, щоб утворився 9%-й розчин.​

Ответы на вопрос

Отвечает Яровая Полина.

Відповідь:

Пояснення:

1. Правильна відповідь: Б) До складу води входить 2 атоми оксигену та один атом гідрогену.

2. Відповідність:

Молекула води - T0= +40C

Рушійною силою руху води - є

3. Найбільша густина води при Сонце В

Масова частка розчиненої речовини - це фізична величина, яка відображає кількість речовини, розчиненої в даному розчиннику, відносно маси самого розчинника.

4. Масова частка глюкози в розчині дорівнює відношенню маси глюкози до загальної маси розчину, помноженому на 100%.

Маса розчину: 280 г води + 20 г глюкози = 300

Масова частка глюкози: (20 г / 300 г) x 100% = 6.67%

Отже, масова частка глюкози в розчині становить 6.67%.

5.Спочатку необхідно визначити масу солі в початковому розчині:

Маса солі: 3700 г * 0.6 = 2220 г

Після випаровування розчин містить 3700 г - 200 г = 3500 г.

Тепер можна визначити масову частку солі в новому розчині:

Масова частка солі: (2220 г / 3500 г) * 100% ≈ 63.43%

Отже, масова частка солі в новому розчині становить близько 63.43%.

6. Нехай x - маса 60%-го розчину октової кислоти, яку потрібно додати до 120 г 6%-го розчину, щоб отримати 9%-й розчин.

У 6%-му розчині октової кислоти маса речовини становить 6% від загальної маси розчину, тому маса октової кислоти в 120 г 6%-го розчину дорівнює: 0,06 * 120 г = 7,2 г

Масу розчину, яку потрібно отримати, буде 120 г + х.

Маса відсоткової кислоти в новому розчині має складати 9% від загальної маси розчину, тому можна записати рівень: 0,09 * (120 г + х) = 7,2 г + х

Розв'язавши рівняння, виробимо: 0,09 * 120 г + 0,09 * х = 7,2 г + х

10,8 г + 0,09 * х = 7,2 г + х

0,09 * х - х = 7,2 г - 10,8 г

-0,91 * х = -3,6 г

x ≈ 3,96 г

Отже, необхідно додати близько 3,96 г 60%-го розчину октової кислоти, щоб отримати 9%-й розчин.

Отвечает Филькин Паша.

Ответ:

у першому а

вибач далі не знаю