Довжина кола 9,42 дм. Округливши число П до сотих, знайдіть діаметр цього кола.


Ответы на вопрос

Отвечает Бражник Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина кола С=d*п знайдемо діаметр кола

d= С/п= 9,42 /3,14= 3 дм