Калій гідроксиду пропустили карбон 4 оксид об'ємом 8,96 л у нормальних умовах ви знач масу та

кількість речовини калій карбонату що утворився

Ответы на вопрос

Отвечает Ласыгина Анна.

Дано:

V(CO2) - 8,96л

Найти :

m(K2CO3) -?

Решение :

CO2+2KOH=K2CO3+H2O

n(CO2) =V/Vm=8,96л:22,4л/моль=0,4моль

n(CO2)=n(K2CO3) =0,4моль

m(K2CO3) =n*M=0,4моль*138г/моль=55,2г

M(K2CO3) =39*2+12+16*3=138г/моль