Склади рівняння реакцій, які відповідають перетворенням.Ca-Ca(OH)2-CaCl2-CaCO3-CaO-Ca(NO3)2​


Ответы на вопрос

Отвечает Овчаренко Маргарита.

Ответ:

Ca+H2O=Ca (OH)2

Ca (OH)2+Cl=CaCl+H2O