Цукор масою 50г розчинили у 450г води. Масова частка цукру розчинідорівнює:​


Ответы на вопрос

Отвечает Вольф Ангелина.

Ответ:m (в-ва) = 50 (г)

m (р-ра) = 50+200= 250 (г)

W=m(в-ва) / m (р-ра) *100% = 50/250*100% = 20%

Объяснение: