Який об’єм, яка масу та кількість молекул міститься в 1.2 моль PH3 за н.у.?


Ответы на вопрос

Отвечает Шаварина Эля.

Дано:

n(PH3)= 1,2 моль

V(PH3)-?

m(PH3)-?

N(PH3)-?

Объяснение:

V(PH3) = n*Vm = 1,2 моль*22,4 л/моль = 26,88 л

M(PH3) = 34 г/моль

m(PH3) = n*M = 1,2 моль*34 г/моль = 40,8 г

N(A) = 6,02*10²³ моль⁻¹

N(PH3) = n*N(A) = 1,2 моль*6,02*10²³ моль⁻¹ = 7,224*10²³ молекул