приготуйте розчин кухонної солі масою 300г з масовою часткою кухонної солі 3% визначте масу

кухонної солі та води які необхідно взяти для приготування цього розчину​

Ответы на вопрос

Отвечает Буховец Мирослава.

Ответ:

m соли = 300 × 0,03 = 9г

m воды = 300 - 9 = 291 г