На цинк подіяли розчином сульфатної кислоти, при цьому виділився водень, об'ємом 67,2 л. Яка маса

цинку вступила у реакцію?

Ответы на вопрос

Отвечает Пушин Кирилл.
Ответ задачи 195г.

Х г 67,2 л
Zn + H2SO4 = ZnSO4 + H2
n=1 моль n=1 моль
М=65 г/моль Vm=22,4 л/моль
m=65 г V = 22,4 л
Х г Zn - 67,2 л Н2
65 г Zn - 22,4 л Н2
m(Zn) = 65 * 67,2 / 22,4 =195 г
Отвечает Бондарь Настя.

Ответ:

Объяснение:

  Х г                                                        67,2 л

  Zn        +      H2SO4   =    ZnSO4   +    H2

n=1 моль                                                 n=1 моль

М=65 г/моль                                       Vm=22,4 л/моль

m=65 г                                                  V = 22,4 л

Х г  Zn    -    67,2 л   Н2

65 г  Zn   -    22,4 л   Н2

m(Zn) = 65 * 67,2 / 22,4 = 195 г