Обчисліть масу 0,86 моль стійкого органічного забруднювача, молекулярна формула якого C10H10CI8​


Ответы на вопрос

Отвечает Коцарева Настя.

Ответ:

Объяснение:

M(C10H10Cl8) = 12*10 + 1*10 + 35,5*8 =414

m(C10H10Cl8) = n * M = 0,86 моль * 414 г =356 г