Обчисліть масу калій стерионату ,що утвориться від взаємодії стеариноаої кислоти кількістю речовини

7 моль з калій гідроксид​

Ответы на вопрос

Отвечает Назарова Таня.

Объяснение:

y=m/M, де М г/моль=Мr, знаходимо масу m=y•M.

Mr(C17H35СООК)=18•Ar(C)+35•Ar(H)+2•Ar(О)+Ar(К)=18•12+35•1+2•16+39=322

M(C17H35СООК)=322 г/моль

m(С17Н35СООK)=7 моль•322 г/моль=2254 г.

Відповідь: m(С17Н35СООК)=2254 г.