Яку масу оксиду магнію можна добути якщо розкласти 4 моль гідроксиду магнію? срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Красникова Анастасия.

Ответ:

160 грамм

Объяснение:

Mg(OH)2=MgO + H2O

n(Mg(OH)2)=4 моль

m = n*Mr

m(MgO)=4*Mr(MgO)=40*4=160г