Який об'єм за нормальних умов займуть 44 г вуглекислого газу?


Ответы на вопрос

Отвечает Невмержицький Деня.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(CО2)=44 г

==============

V(CО2)-?

Розв’язування:  

Кількість речовини обчислюємо за формулою v=m/M, де M=Mr г/моль.  

Mr(СО2)=Ar(C)+2×Ar(O)=12+2×16=44, M(CO2)=44 г/моль.  

v(СО2)=m(CO2)/M(CO2)=44 г /44 г/моль=1 моль  

З формули v=V/Vm, де Vm – постійна величина і за н.у. дорівнює  

22,4 л/моль, знаходимо об'єм V=v×Vm  

V(CO2)=v(CO2)×Vm=1 моль × 22,4 л/моль= 22,4 л

Відповідь: V(CO2)=22,4 л