У воді масою 300г розчинили Магній хлорид масою 150г. Якою буде масова частка солі у розчинні? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Морген Макс.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ля) = 300 г

m(в-ва) = 150 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 150 г + 300 г = 450 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 150 г / 450 г  *100% =33%