Визначте, який об'єм за нормальних умов займають 1) 2 моль гідроген сульфіду Н2S; 2) 4,2моль

амоніаку NH3 з розв'язанням​.

Ответы на вопрос

Отвечает Грудницкий Василий.

Объяснение:

V(H2S)= n(H2S)×Vm=2×22.4=44.8л

V(NH3)= n(NH3)×Vm=4.2×22.4=94.1л