Обчисліть масу осаду, утвореного внаслідок взаємодії натрію карбонату з магній хлоридом масою 25 г


Ответы на вопрос

Отвечает Сероглазова Глаша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(MgCl2) = 25 г

Найти: m(MgCO3) - ?

Складемо РХР:

 25 г                            х г

MgCl2 + Na2CO3 = MgCO3↓ + 2NaCl

n = 1 моль                n = 1 моль

M = 95 г/моль         M = 84 г/моль

m = 95 г                   m = 84 г

m(MgCO3) = 25 * 84 : 95 = 22,1 г