Обчисліть масу осаду, який випаде внаслідок пропускання крізь вапняну воду вуглекисого газу ,

утвореного під час випалювання 10г кальцій карбонату.Обчисліть масу осаду, який випаде внаслідок пропускання крізь вапняну воду вуглекисого газу , утвореного під час випалювання 10г кальцій карбонату. 100 Балов даю

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

С+О2=СО2

М(С)=12г/моль

п(С)=6/12=0,5моль

nC:nCO2=1:1

п(СО2)=0,5 моль

СО2+Са(ОН)2=СаСО3+Н2О

М(СаСО3)=100г/моль

СО2:пСаСО3=1:1

п(СаСО3)=0,5моль

m(CaCO3)=0,5*100=50r

Отвечает Пирожков Евгений.

Ответ:Ответ:

С+О2=СО2

М(С)=12г/моль

п(С)=6/12=0,5моль

nC:nCO2=1:1

п(СО2)=0,5 моль

СО2+Са(ОН)2=СаСО3+Н2О

М(СаСО3)=100г/моль

СО2:пСаСО3=1:1

п(СаСО3)=0,5моль

m(CaCO3)=0,5*100=50r

Объяснение: