Обчислити масу осаду, який випаде внаслідок пропускання крізь вапняну воду вугликислого газу

утворенного під час спалювання 6г.вуглицю

Ответы на вопрос

Отвечает Сагдиев Камиль.

Відповідь:

C+O2=CO2

M(C)=12г/моль

n(C)=6/12=0,5моль

nC:nCO2=1:1

n(CO2)=0,5 моль

CO2+Ca(OH)2=CaCO3+H2O

M(CaCO3)=100г/моль

nCO2:nCaCO3=1:1

n(CaCO3)=0,5моль

m(CaCO3)=0,5*100=50г

Пояснення: