Визнач хімічну кількість кальцій оксиду CaO, маса якого дорівнює 156 г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ильиных Ксения.

Дано : m(CaO) = 156 г.
Найти : n(CaO) = ?
Решение :
\boxed{\bf n = \frac{m}{M}} (M(CaO) = Aᵣ(Ca) + Aᵣ(O) = 40 + 16 = 56 г/моль).
n(CaO) = m(CaO) : M(CaO) = 156 г : 56 г/моль ≈ 2,786 моль.
Ответ : ≈ 2,786 моль.