Унаслiдок окислення карбону (II) оксиду об'ємом 17,92 л одержали 0,6 моль карбон (IV) оксиду.

Обчислить вихiд одержанного оксиду

Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Надежда.

Ответ:

75%

Объяснение:

2CO + O2 → 2CO2

n(CO)=n(CO2)

n(CO2)=17.92/22.4=0,8 моль

W=0.6/0.8=0,75*100=75%