Укажіть скільки молекул містить кисень кількістю речовин 0,1 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Холод Людмила.

Відповідь:

6,02 *1024

Пояснення:

Дано:

n(O2)=0,1 моль

Знайти:

N(O2)-?

РОЗВ'ЯЗАННЯ:

n=N/Na Na =6,02 *10²³ моль-1

N=n*Na=0,1 моль*6,02 *10²³моль-1=0,602 *10²³=6,02 *1024(тут теж зверху,  бо то степінь)
Відповідь:N(О2)=6,02 *1024