1. Позначте символ кількості речовини: а) W б) nв) Mг) m 2. Позначте одиницю вимірювання

молярного об’єму газів: А) г/моль Б) л В) л/моль Г) г 3. Молярна маса сульфатної кислоти (H2SO4) дорівнює: А) 98 г Б) 98 г/моль В) 88 г Г) 88 г/моль 4. За нормальних умов молярний об’єм газів дорівнює: А) 1 л Б) 22.4 л/моль В) 22.4 л Г) 11.2 л/моль 5. Позначте символ молярного об'єму газів: А) V Б) M В) Vm Г) m 6. 0,1 моль натрій гідроксиду (NaOH) має масу: А) 40г Б) 4г В) 0,4г Г) 80г​

Ответы на вопрос

Отвечает Никифорова Анюта.






За формулою n=m/M
M(NaOH)=40г/моль
m= M*n= 40 г/моль*0,1 моль= 4г