ДАЮ 100 БАЛОВ обчисліть масу (г) магній оксиду кількістю речовин 0.3 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Рафальский Егор.

Дано:

n(MgO) = 0,3 моль

Найти:

m(MgO) - ?

Решение:

m=n×M

M(MgO) = 1 × 24+ 1 × 16 = 40 г/моль

m(MgO) = 0,3 моль × 40 г/моль = 12 г

Ответ: 12 г