Двовалентний метал масою 8г розчинили у воді. При цьому виділився водень обємом 4 48 л визначте цей

елемент

Ответы на вопрос

Отвечает Корзун Вікторія.

Ответ:

Ме + 2Н₂О = Ме(ОН)₂ + Н₂↑

n(H₂) = V/Vm = 4,48л/22,4 л/моль = 0,2моль

n(Me) = n(H₂) = 0,2 моль

М(Ме) = m(Me)/n(Me) = 8г/0,2г/моль = 40г/моль

металл - кальций Са

Объяснение: