СРОЧНО!!! Розв'яжіть будь ласка задачу з поясненням та рівнянням Відстань у 700 км пасажирський

потяг проходить на 4 годин швидше, ніж товарний, бо швидкість його руху більша на 20 км/год. Знайдіть швидкість руху кожного з потягів, якщо вони рухаються з постійною швидкістю без зупинок

Ответы на вопрос

Отвечает Арабаджи Мария.
Нехай швидкість пасажирського поїзда х км\год, тоді швидкість товарного х-20 км\год.

Маємо рівняння:

700\(х-20) - 700\х = 4

700х-700х+14000-4х²+80х=0

х²-20х-3500=0

х=70

Швидкість пасажирського поїзда 70 км\год, швидкість товарного 50 км\год.