Учень 9 класу отримав за письмлві роботи з алшебри оцінки 7,8,7,9,6. Яку оцінку він має отримати за

наступну роботу ,щоб середній бал за всі роботи дорівнював 8?

Ответы на вопрос

Отвечает Гребнева Лена.
(7+8+7+9+6+х):6=8
37+х=48
х=48-37
х=11