Основи ривнобичной трапеции = 15 та 33 см, а диагональ дилить навпил. Знайдить площу трапеции.


Ответы на вопрос

Отвечает Дымковский Илья.
Проведемо висоту СК.КD=АD-BC:2=33-15:2=9см Розглянемо прямокутний трикутник СDК: за теоремою Піфагора СD^=CK^+KD^ звідки СК=корінь квадратний СD^-KD^=15^-9^=корінь квадратний 144=12см.