Знайти всі значення параметра а при яких рівняння 4+3x=a-5 має додатний корінь


Ответы на вопрос

Отвечает Дьячков Дима.
4+3x = a - 5
3x - a = - 4 - 5
3x - a = - 9
3x = a - 9
x = (a-9)/3 =>  a >= 9