Обчисліть значення похідної функції f(х)=е в степені 5х+е в степені -2х в точці х=0.....


Ответы на вопрос

Отвечает Изосимова Элина.
F(x) =e^ (5x) +e^(-2x).
f(0) = e^(5*0) +e^(-2*0) =e^0 +e^0 =2*e^0 =2*1 = 2.