Вартість книжки становить 6 грн. і ще чверть вартості книжки.Скільки коштує книжка?


Ответы на вопрос

Отвечает Бутяева Наташа.

Вартість книжки - x

Чверть вартості книжки - x/4

 

x=x/4+6 | * 4

4x=x+24

4x-x=24

3x=24

x=8

 

Відповідь: Вартість книжки=8

 

 

 

Отвечает Саубетов Дамир.

x=x/4+6

4x-x=24

x=8

Відповідь: 8 грн