Знайдіть суму :1)перших п'яти членів геометричної прогресії(bn):якщоb1=8,q=1/2;


Ответы на вопрос

Отвечает Джунь Ангелина.
Sn=(b1*(q^n-1))/(q-1);
S5=(8*(1/2)^5-1)/(1/2-1)=(8*(1/32-1))/(-1/2)=8*(-31/32)*(-2)=31/2=15,5