Cos 4α – sin 4α∙ctg 2α = -1 доведіть тотожністьОбчисліть значення виразу ctg 315º.Спростіть вираз

sin2α + cos2α – 7.

Ответы на вопрос

Отвечает Нефедченко Антон.
  cos4a-2sin2acos2a*cos2a/sin2a= cos4a-2cos²2a=cos²2a-sin²2a-2cos²2a=-sin²2a-cos²2a=-(sin²2a+cos²2a)=-1 тождество верно
    ctg 315= ctg(360-45)=-ctg45=-1