4;8; ... арифметикалық прогрессияның қосындысы 112-ге тең болатындай неше мүшесін алу керек ?


Ответы на вопрос

Отвечает Зеленова Вероника.
D = 8 - 4 = 4
a₁₁₂ = a₁ + 111d = 4 + 111 * 4 = 4 + 444 = 448