Знайдіть порядковий номер n члена геометричної прогресії (Bn) якщо:b1=4,q=9,Bn=324


Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Маша.
B₁ = 4    q = 9       
b _{n}=324\\\\b _{n}= b _{1}*q ^{n-1}\\\\4*9 ^{n-1} =324\\\\9 ^{n-1}=81\\\\9 ^{n-1} =9 ^{2}\\\\n-1=2\\\\n=3
Ответ : b₃ = 324