Периметир рівностороннього трикутника дорівнює периметру трикутника зі сторонами 6 см,10см і 11

см.чому дорівнює сторона рівностороннього трикутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Намсараева Сэсэг.
P=6+10+11=27
а=P/3=27/3=9
отв:9