3) Висота СК трикутника АВС поділяє сторону АВ на відрізки АК і ВК знайдіть сторону ВС якщо АС-6см,

ВК 3см, кут А - 60 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Шаяхметова Аэлита.
Дан ABC 
KC - высота
AC=6, <A=60
KB=3
ACK - прямоугольный 
 \frac{KC}{AC} =sin60
KC=6* \frac{ \sqrt{3} }{2} =3 \sqrt{3}
KBC - прямоугольный 
по теореме Пифагора 
BC= \sqrt{KB^2+KC^2} = \sqrt{9+27}= \sqrt{36} =6
Ответ: 6 см