Розвязати нерівність sqrt(x^2+8x+20)*sqrt(y^2-10y+34)<=6 Також поясніть будь ласка.


Ответы на вопрос

Отвечает Салимов Артур.
 \sqrt{x^2+8x+20} \cdot \sqrt{y^2-10y+34}  \leq 6

Підкореневі вирази представимо у вигляді
  \sqrt{(x+4)^2+4} \cdot \sqrt{(y+5)^2+9}  \leq 6

Бачимо, що ліва та права частина нерівності невід'ємні. Очевидно, що при x=-4 і y=-5 - розв'язки рівняння.