Ребят помогите!! Срочно нужно!!чому дорівнює сума перших чотирьох членів геометричної прогресії,

перший член якої d1 = 5, а знаменна q = 2

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Юлия.

S4=d1(q^4 -1)/(q-1)=5(16-1)/3=5*15/3=5*5=25