Знайдіть перший член та різницю арифметичної прогресії (Аn),якщо А4=18,А7=6.ПОМОГИТЕ!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Гилев Руслан.

це сестема 

A4=A1+3d 

A7=A1+6d

 

 

18=А1+3 

 6 =A1+6d

12=8d

 d=1.5

 

18=A1+4.5

A1=13.5