Обчисліть похідну в точці x0 f(x)=2x^2-4√x, x0=4


Ответы на вопрос

Отвечает Кошкин Фархат.
f'(x)=2*2*x-4* \frac{1}{2 \sqrt{x} } =4x- \frac{2}{ \sqrt{x} }
f'(4)=4*4- \frac{2}{ \sqrt{4} } =16-1=15